Pro přátele uděláte cokoli. Když se dostanete do nějakého konfliktu nebo průšvihu, jste připraveni čelit všemu, takže i nést následky.
Jsi hotová romantička miluješ růže a věříš na pravou lásku ten kdo s tebou bude je opravdu šťastný
Ano tvoje jméno mělo být Irena/Ivo jestli to tvoje jméno je nikdo neměl jiný na mysli :)
To jsou jména těch skutečných kamarádek
Nosíš oblečení ve stylu, sice se tváříš jak drsňák, ale v srdci jsi pookie bear. Lidem dáváš přezdívky aby sis je zapamatoval, zato historii znáš do detailu.
Ano to je teda štestí že? doufam že se ti bude dařit :)))
Jste občas zmatená a na některé věci zapomínáte. Jste velice malá a máte ráda zvířata.
Jsi Eleven🫶🏻,která je super.Je super díky své schopnosti 💖.
TOMU SE ŘÍKÁ SMŮLA XD PROJEL/A SI TO NIC EVYHRÁÁŠ ASPOŇ ŽE TAK NIC MI NEUBYDE XD
Nejvíce se podobáš Jisoo. Jsi velice milá, přátelská, zodpovědná a velice se staráš o druhé.
Kamarády máš ale občas ti nějaká ta pomluva vyklouzne co?? to neni tak hrozný, ale opravdový přítel se nepomlouvá!!!!!! Přemýšlej o tom...
Vidím, že přátele dobře znáš, jsi fakt dobrý.
Tak tohle byl dobrý výkon. Je vidět, že buď máte nejméně STANAG 2, nebo jste každé pondělí v kurzech vojenské angličtiny na www.facebook.com/ArmadaCeskerepubliky pečený/á, vařený/á.
Tvoje sebevědomí je na správné "úrovni". Umíš říct svůj názor, chodíš s hlavou vzhůru jen, když k tomu máš důvod, žádný projev nadřazenosti nebo arogance u tebe neexistuje.Gratuluji, jen tak dál. Ostatní ví, že jsi vyrovnaná osobnost a podle toho s tebou jednají.
Nejsi žádnej přeborník, ale občas na Přátele koukáš....
O tebe se chlapy jen perou, máš tzn. MUM - mlčenlivost, učenlivost a mističnost
Super seriál určitě se na něj koukni jestli si ho neviděl/a a nauč se aspoň 1 z rošťáren Ondry
Rosé né jenže zpívá a tančí ale i hraje na kytaru ale zpěvem je oblíbenější
Víš každy detail a cele filmy nazpamět o tobě nikdo nemůže říct ža ji neznáš!!!
Máš ho ráda ale i ne..může to klapat ale taky nemusí:-(
Jsi klidný, přátelský a učenlivý.Seš rád/a, když jsou vedle tebe lidé, kteří tě maji radi a ses rada za jejich pohlazeni a polibek :)
Jsi Park Jimin neboli Mochi, je ti 29 let a zdílíš s V druhé místo nejmladšìho člena skupiny
Zřejmě vám oblast BDSM není zase až tak cizý :-) http://www.facebook.com/search/?q=femdom&init=quick#!/group.php?gid=363803113190&ref=ss
Ohromně máš ráda školu.Máš nejlepší známky ve třídě.Vlastě i v celé škole...Kromě školy nesmíme zapomenout na tvůj oblíbený hudební nástroj-saxofon.Je to tvůj nejlepší přítel.
Mas tajny ukol nalezt urcitou vec.....jsi vyvoleny a mas uzasne schopnosti
Když jdeš po ulici a jsou proti tobě cikáni radši sklopíš pohled a přejdeš na druhou stranu chodníku. Tohle se dělá ve svý zemi??? Kup si plynovku a budeš se cítit líp ;)
Slyšíš to.To přicházejí gigantické změny. Máš se na co těšit.
Má tě rád/a ale jako kamaráda/ku tak se s ní/m do ničeho LoVe nepouštěj!!!
Ne vždy tou nejlepší cestou získáš, co chceš. V hlavě tomáš ale trochu pomotané.
Ikdyž si myslíš že se k sobě nehodíte, ty ho opravdu miluješ! Zůstaň s ním!
Jsi jako sluníčko,žlutá je letní barva máš asi rád/a léto... : D
Párkrát jsme se viděly.Prohodily pár slov ale na nějaké velké přítelství to nemá.Ale tak,časem se to může zlepšit :-)
_Tak Ty jsi na tom asi nejlépe_:)_Posloucháš si co chceš a nikomu to nevadí_A když, nesnažíš se napodobovat ostatní_:)_
Máš rada svetle barvy . a značku ROXY.. :-) máš ráda leto.*> a ruzove znaky roxy..
Někdy jsi se svým miláčkem št'astný/á,jindy zase o jeho/její lásce pochybuješ.Žádný strach!Ani hvězda ze seriálu,,Super drbna" Blake Lively a její přítel Penn Badgley se nevznášejí v jednom kuse v sedmém nebi.Snaž se chybičky svého partnera tolerovat.Pak to vyjde i vám!
Jednou budeš zpívat s kamoškama někde na ulici, někdo za tebou příjde a zeptá se tě jestli pro něj nechceš zpívat a ty řekneš JO. A pak se z tebe stane hvězda .. ! :)
Jsi hodná, chováš se ke všem hezky a jsi tvořivá 🩷💞
Zvedni se! :D
Http://lorrain.bloguje.cz/373343-je-libo-lizatko-.php
Nudná třída, nudní lidi. Asi jsi taky nudný/á tak vám to bude klapat.
Jsi sama sebou...s každým vycházíš a jsi super..a krásná :)
Světla, mimozemšťani, krávy, vesmírné lodě a FEIN FEIN FEIN FEIN FEIN FEIN
Hrozně se tí líbí!! ale to je všechno asi ho/ji neznáš tak jak bys chtěl/a ! je to ale na dobré cestě!
Muž, který tě spatří, se okamžitě chytí na háček-stačí jen navinout. Zedníci při pohledu na tebe přestávají pracovat a hvízdají. Víš, jak se svůdně pohybovat a nikdy nebudeš trpět nedostatkem pozvání na schůzku. Víš jak zaujmout a jak užívat řeč těla.
Seš takov-(ý,á) akorát. Lidi tě mají rádi,ale nejesi až tak moc mezi nimi ok jak by si kamarádi představovali. ale si aji tak moc fajn=)
Ty jsi se ani pomalu ani nekoukl/a jestli jsi kluk nebo holka.. Sedni si zapal si pohoň si ..
Máš vlasy akorát tmavě hnědé Máš Hnědá očí a jsi štíhlá ale může to být lež
Tvoje povaha je milá, mazlivá a vytrvalá. Patříš k nejroztomilejšímu plemeni Yorkshire teriéra.
Nejspíš by jste rád pomáhal lidem,může z vás být hasič,doktor, či řidič záchranky,volbu ponechám na vás.-lidé jako vy jsou rozhodně třeba!
Táák podle toho jak jsi to vyplnil/vylnila tak soudím že jsi spíše holka.
Proste je ti to vsechno jedno...
Jsi prekrasnej/na skoro kazdej te respektuje jsi proste hvezda kazdy chce byt jako ty ale dej si pozor na chovani!
Ty si jako večina ludi tu v meste. Si taky priemer. Možno si sa tu narodev a si sa časom odsťahuvav, alebo tu byvaš a o mesto sa zaujmaš len zbežne.
Jsi velmi odvážný a bojovný. Ale také se rád přede všemi vytahuješ.Děláš se sebe machra a proto nemáš moc kamarádů. Ale obvykle i zachraňuješ takže jsi takový dobrák.