Asi máš dobré typy alebo si môj dobrý kamarát ... ako sestra/brat ... :) MTWR :)
Đố
Si teeneger .. normalny pubertak co zije a neni zatrpknuty jak keby ho kazdy den fackali .. huraaa !!! slava !!!
thăm dò ý kiến