Nazalost, nema opisa jer to sto ces ti biti ne moze se nazvati izgledom... :)
Visok,lijep,tvoj tip...Savrseni ste jedno za drugo...Nisi sigurna da li je tako ali volis ga...Ma ja ti kazem! ps>ovo nije slika kako on izgleda ili njegova slika samo sam je stavila kao slicnost...
Svi u razredu i drustvu smatraju da si sjajna djevojka .Oni osjecaju da si iskrena i da samo dobro zelis za njih.Odlicno je to sto si uspjela da zadrzis toliko prijatelja, a da se pritom nisi promjenila . BRAVOOO !!
Stani malo. Sve te mracne sume, putevi ubistva. Wow! Sveti je crno i mracno. Strasni zamci i mora od vatre. Duhovi i horor filmovi stani malo!
To sto ti oblacis nije uopste u modi
Ti si mamin sin streber samo ucis nemas nijednog neopravdanog sta reci opusti se malo nije sve u skoli
Volish pop muziku.....ovo je prava pesma za tebe.....i onako je madona kraljica pop-a
Ej , tvoj mozak je pun ...... Pametan si