Nema boljeprijateljice od sare......hehe..=)
Ti volis setati tako da je najbolje da dobijes posao postara
Jeeeee stvarno ti ide....još samo mrvica i imaš svoju pravu ljubav!!! :)
Imat češ 100 dučana sa mobitelima kao što je nokia
Frende imas mozak, znas igrat nogomet, pametan si
Loš si igrač igraš samo za sebe a ne za klub
Ti si jedan od najboljih igrača svijeta i jako si popularan
Volite igrati nogomet i pri tome se zabavljati i stvarno ste dobru u srcu
Dobro igraš ali imaš problema s ozljedama!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ej , tvoj mozak je prazan ..... Glup si , tebi pomoci nema
Vatrena ptica feniks.kad oslabe ili se povrede,uleću i dižu se iz vulkana,i ljudima se činilo da se feniks ponovo rodio jer mu je perje bilo toliko sjajno nakon što je izleteo iz vulkana.
Koji CES AUTO VOZITI ? SAZNAJ: -> http://apps.facebook.com/isaznadbaccdbd/?fb_source=bookmark_apps&ref=bookmarks&count=0&fb_bmpos=2_0
Bila je to vrlo uzbudljiva noc pod vedrim nebom :)
Ti si skolski manijak olos radis sta ti se prohtije boli te briga za sve
On je decko tvog zivota, on je mocan, on je socan, on je fatalan i oduvek si na takve momke padala....
Dobro pletete jezikom,ovo bi Vam bas prilicilo.Pored velike estetike,ste verovatno malo ludji i kao neki grcki bog bi ste isli polu goli po ulici.A giros je hrana koja ti daje snagu za pricanje ovog teskog jezika i za bogovanje.
Lepo izgledate kao par, ali očigledno ne znate dovoljno jedno o drugom.
Konstantno se zaljubljujes u vise osoba od jednom! ali ipak ne mozes da se odlucis jer svi oni imaju neku osobinu koja se tebi svidja!
Hahaha :D --- > http://www.facebook.com/pages/Saznaj-sa-koliko-godina-ces-se-udatiozeniti/300393103360393?sk=app_190322544333196
Volis marka jako puno...znate se iz skole i tih dana...Jedno ste za drugo ali on ima djevojku koja mu je napadna i trazi razlog da je ostavi i krene sa tobom!Take a chance!!! ps>ovo nije slika kako on izgleda ili njegova slika samo sam je stavila kao slicnost...
VI IMATE VELIKE SANSE 80% VAM JE SUDJENO!!iako do jako velike ljubavi treba jos vise osjecanja,upornosti strpljivosti za njega/nju...........tako ce te mozda zapoceti pravi zivot!
Nije loše. Ali potrudite se da poboljšate odnose sa simpatijom