On je decko tvog zivota, on je mocan, on je socan, on je fatalan i oduvek si na takve momke padala....
Jeste.Sa 4-2.
Ti si mamin sin streber samo ucis nemas nijednog neopravdanog sta reci opusti se malo nije sve u skoli
Vjerovatno vec znas da nece biti nekog veceg okupljanja zbog tebe .Nije ti vazno da sakupljas prijatelje kao fanove,vec da imas mali broj ljudi na koje mozes da se oslonis.Ti imas svoj stil i posebna si djevojka.Vrlo je moguce da mnogi smatraju da si cool ali nemaju hrabrosti da ti pridju!
Bila je to vrlo uzbudljiva noc pod vedrim nebom :)
Volish pop muziku.....ovo je prava pesma za tebe.....i onako je madona kraljica pop-a
Nije loše. Ali potrudite se da poboljšate odnose sa simpatijom
Skroz si kul. Boli te uvo za sve druge ti si najbitniji naj popularniji, na..,naj. Skroz Naj.
Predložite i Vi neku javnu ličnost koja zaslužuje vaše poverenje. Pošaljite poruku na doklebreovako@gmail.com
Uvek smisljas svaki korak,niko nikad ne sazna da si ti ubica,dobro sakrivas mrtva tela kada ih ubijes...
Crna kosa,crne oci,srednjeg rasta,ne bas zgodan ali dobar.Srescete se u svinjcu dok ti budes hranila svinje i dok im budes tepala.On ce pokusati da ti pomogne ali ce se okliznuti na balegu i pasce,ti ces prici da mu pomognes rekavsi mu "Jao bre kaki si ko svinja",njemu ce se svidjeti tvoj smisao za humor pa ce tu da odluci da te zeni.Bicete srecni do kraja zvota i imacete puno malih svinja,hocu reci dece.
Imas slicnosti sa njim, volis ljubimce, i ne volis da nesto ne uspes... samo tako nastavi...
Dugo poznaješ svoju simpatiju ali ne dovoljno dobro. Pokušaj da više vremena provodite zajedno kako bi ste se bolje upoznali.
Hinata je jaka ali previse stidljiva i gaji posebna osecanja prema Narutu...!Specijalna tehnika joj je Byakugan