Ne mislis uvek na svoj sledeci korak,trazis previse novca i ako ih nisi zasluzio,ne sakrivas dobro mrtva tela,ubijas skoro pa tiho...
Za 20 godina izgledaces malo drugacije nego sada, zato sto te mrzi da ides kod kozmeticara! :)
Svi u razredu i drustvu smatraju da si sjajna djevojka .Oni osjecaju da si iskrena i da samo dobro zelis za njih.Odlicno je to sto si uspjela da zadrzis toliko prijatelja, a da se pritom nisi promjenila . BRAVOOO !!
Ti si mamin sin streber samo ucis nemas nijednog neopravdanog sta reci opusti se malo nije sve u skoli
Bila je to vrlo uzbudljiva noc pod vedrim nebom :)
Klassika.......:p.....bolje da slušašneku drugu muzike BRE....