Lum si ai/ajo qe te ka!!,,,,,,,,je i/e emebel.....i/e dashur....por njeh kufij ne cdo gje!!!e ben partnerin tend te jete marrezisht i dashuruar pas teje!!!congratss;)
Kuiz