Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

......:-) Holčička :-) ? Chlapeček :-) ? Dvojčátka :-) ?

Začetek Deliti
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Máte chuť na sladké?
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Je vám po nějakém jídle špatně?
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Jakou barvu máte ráda?
vprašanje 3 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Oblíbené jídlo v těhotenství?
vprašanje 4 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
To je vše :-)....zdravím a držím palečky
vprašanje 5 / 5