Tento človek ťa má veľmi rád....=*
Kvíz
Anketa
Neznaš jak še švet kruci ne žeby ty ši ešči v Plafču žic mohol !!!
Velmi peknéé oci:)))mas ich ako slnko:) ked ta ludia vidia takmaju s teba velmííí dobri pocit:) moooozes byt velmi rad/a
Si ten prawýý Ľubovniansky stokar čo počuwa a miluje VajkreS..:D