Títo chlapci nehľadajú pekné ani bezchybné baby..Je im jedno ako vyzeráš-zaujímajú sa o to aká si =) Väčšinou sa hanbia tak mu trocha pomôž :) Jednoducho sa mu pozdrav, pár krát sa na neho usmej a máš vyhraté :)
Kazdeho poznas a vies aj skym chodia tvoji spoluziaci,waw a ucitelov tak dobre poznas akokeby boli tvoji rodicia,ale neprajem vam to :-) hehe,no coment