Velmi peknéé oci:)))mas ich ako slnko:) ked ta ludia vidia takmaju s teba velmííí dobri pocit:) moooozes byt velmi rad/a
Kvíz
EDS-č.1, ÚNIA-č.2, SRK-č.3, SDĽ-č.6, KSS-č.9, ND-č.11, ZRS-č.12, AZEN-č.16
Anketa