Kvíz
Si pohodár, ktorého nevytočí nič. Máš proste všetko na "háku", ale za to si dobrý priateľ., Vieš poradiť a pri hádke sa nenecháš vytočiť. Gratulujem :p
Si v pohode ale niektoré veci berieš až moc vážne. Skús niektoré veci brať viac s nadhľadom :)
Niekto z nich vás určite miluje..A ak o tom neviete tak to bude najskôr tajné...=)
Anketa
Ja som to vedel!
Tvoja budúcnosť je v tomto nejasná buď budeš leader playboya, alebo zajačik :D
To Je Pekna Ridka Mas Stastie :) ....Ale Bude Ta Podvadzat ...Bude Rozvot Ona Vyhra Ale Ti Dostanes Odskodne 5 000 €..:)
Zakladka
Je to mozno najhorši vysleok , ale niekedy jeto velmi uzitocne....:-))))..Tak sa to snaz co najlepsie vyuzit x).... Nemusíš byt smutny/a...:)