Tady je někdo hóóódně zamilovaný, co??? :-)
Kvíz
Si "princezná" ako MIA. Na povrch pôsobíš namyslene, ale vo vnútri si dobrý človek.Si si vedomá toho, že krása nieje všetko...
Co viac dodat nemozes dopadnut lepsie
Anketa
Č.17
Nieco ine
You're just like Dixon! You're funny,loveable and a great friend to be around!
Velmi peknéé oci:)))mas ich ako slnko:) ked ta ludia vidia takmaju s teba velmííí dobri pocit:) moooozes byt velmi rad/a