- Máte veľmi pekné zuby, pani učiteľka! Nová učiteľka sa polichotene usmieva: - To mám po mojej mamičke. - A boli vám dobré?
Staraj sa o seba a prču si rob z niekoho iného
Učenie, štúdium, rovnice, čísla a písmenká. Čaká ťa veľká a pilná budúcnosť. Veľa šťastia!
Tvoje naj plemeno je Boxer.Len nech ta nezboxuje
Jéééj .. to je super :) všetci majú z teba radosť :D :D
Biele šaty sú krásne ale krajšie sú z nejakym farebnym nadychom co napríklad ruzova,zelena,alebo modra......
Ste obľúbená,máte veľa priateľov,a chcete alebo ste rozlieskávačka...
Vies ako 2 najlepšie variť máš rybu a psa veľmi časo si farbíš vlasi
Jednoducho ty si princezná a na tom už nič nezmeníš
Ty si ako Ivan Gašparovič. Niekto ťa má rád, iný ťa obdivujú a ostatní by ťa najradšej vyhnali. Skús to, možno budeś mať štastie
Si červenei planéty,preto si niekedy ako blázon!
Tvoj vzťah k alkoholu nieje žiaden . Si obyčajný kockáč (v škole) nemaš žiadnych kamaratov si ubožiak . Každy správny človek si trocha uleje a vychutná si to z priatelmi , ale ty si obyčajný sráč .
Si podobne ako jess seriova monogamistka ktora nevidrzi bez vtahu ani tyzden x-)
Škorpion je znamenie tvojho najidealnejsieho priatela. Neváhaj a hľadaj...
Si spomočenský ak sa jedná o ľudí, ktorý sú ti sympatický. Inak máš rád súkromie. Máš rád svojich priateľov. Len málo ľudí sa ti dostane až ku srdiečku a keď sa tam dostanú tak ľahko sa z tade nevytratia. Máš dobré srdce!
Nepríjemné....preto uprednostuj fajky a jointy..:D
Máte rada šport , chcete byť alfa svorky a o všetkom rozhodovať.
Si gymnast/ka. Nebojíš sa ideš si za svojim cieľom a chodil/a si na iné športy ktoré ti v tom pomôžu.
Je mi ľúto ale nič si nevyhral. Vlastne mi není ľúto.
Nemáš peniaze,nepôjdeš piť :P
Si plná energie a šťastia čo si na tebe druhý vážia.
Bol/a si milionar/ka. Zil/a si vo velkom apartmane a vlastnil/a si cele yapadne slovensko. Narodil/a si sa v chudobnej rodine, ale zbohatol/tla si na neviem com. :D Zomrel/a si ako 103 ročný/á na zápaľ pluc. Dufam ze sa ti aj v tomto yivote bude tak dobre darit.
No ja Nevjem Kto To je xDD
Mas velmi rád/a PIZZU a najradšej bi si ju jedol/la každý deň.
Možno si o nich niekedy pocul(a) a neprisli ti až taky zaujimavy no nieco o nich vies
No tak váš výsledok je zelená
Si pohodár, ktorého nevytočí nič. Máš proste všetko na "háku", ale za to si dobrý priateľ., Vieš poradiť a pri hádke sa nenecháš vytočiť. Gratulujem :p
Budeš sa mať dobre no nie výborne!
Co narobiš zivot je kruty ale je to len test nevzdavaj sa a pokracuj v hladani
Ty...mam len tri nazory na to: 1.Tahaky 2.podplatil si ucitela? 3. Opisoval si od najmudrejsieho z triedy...! stredna sklola: Ty...! tak tahaky budes pouzivat...! ale sak v inych rocnikoch sa este ukaze kto je tu mudry...xD zakladka: ty si opisoval ci co..? jedine pretoze take lahke to zas az neni na vysokej: mas tolko penazi na vyhadzovanie ked podplacas ucitelov..?
Boli ste narodeny pre múdrost tak sa nedalte zahambit a sirte to dalej
Rýchlo bež do kuchyne a všetok chleba schovaj! Pod postelou máš totiž zlodeja chleba, Gordona Freemana!
Nie si slovak si madar vypadni naspat k tyranom!
Bol si významný panovník zomrel si na rakovinu ked si mal/a 39 rokov
Si v pohode ale niektoré veci berieš až moc vážne. Skús niektoré veci brať viac s nadhľadom :)
Ste pre seba stvoreny ale neboj sa mu to povedat ale nezabudni ze mu to hovor z oci do oci
Tvoj život je tanec.Preto je to hriešny tanec !!!
Bude úžasná!!!! Teš sa!!!
Si teeneger .. normalny pubertak co zije a neni zatrpknuty jak keby ho kazdy den fackali .. huraaa !!! slava !!!
On je pre teba ten pravi :)
Láske nie si veľmi oddaný/á, ale lásku si nájdeš rýchlo. Ale dávaj si pozor na rozchody.
Áno, z celého srdca ťa minule, udž si to u neho:)
Meno osoby ktoru milujes je lenka/martin a milujes ju/ho velmi pritom mas jej/ jeho sympatie
Je to mozno najhorši vysleok , ale niekedy jeto velmi uzitocne....:-))))..Tak sa to snaz co najlepsie vyuzit x).... Nemusíš byt smutny/a...:)
Chces byt moderny a drahy,musis mat presne taky mobil ano to si ty chces aby ti kazdy zavidel si skratka moderny a cool,
No vidis ze chce niekto s tebou chodit, nemusis byt sklamany/a
Preferujete skôr zaplávať si, alebo napr. box, len aby to bolo vnútri
Farba temperamentu a krvy. SI burlivy temperamentny a rozhodny...
Si na celkom dobrej úrovni :).. Pekný blonďáci si vyberajú väčšinou pekné dievčatá a sú pri tom dosť vyberavý =D Drž si ho lebo ti ho ľahko ukradnú...často mu hovor čo k nemu cítiš a bud taká aká si v skutočnosti :)
Tamara je ženské krstné meno. Pôvod má v hebrejskom slove tamár s výzanmom „datľová palma“. Meniny na Slovensku má 26. januára.
Tvoja vysnívaná krajina je Francúzsko. Mal/a si veľa zranení ale nevzdal/a si sa a ideš do toho napriek prekážkam naplno.
Máš rád/a BTS a aj BlackPink. Ak si ešte nebol/a v Južnej Kórei, tak choooooooooď!!!🖤🩷💜🇰🇷
Najradšej máš leto. Rád/a hráš volejbal, plávaš a si rád/a v teple. Tvoj živel je vzduch. Miluješ ráno a slnečné počasie.