Dobry výkon
Kvíz
Č.18
Anketa
Si metlák a metláci robia čo sa im zachce...
No tak mas faaaqt super očkááá :)))veseléé:):D Si ako svetlo v tme:) asi Najlepšíí výýsledok akýsi mohol/la mat:)