Ja som to vedel!
Anketa
Tak teba by som určite nepustil do zoo. Okrem kuriatok máš rád aj srnky.
Kvíz
Velmi peknéé oci:)))mas ich ako slnko:) ked ta ludia vidia takmaju s teba velmííí dobri pocit:) moooozes byt velmi rad/a