Skuste byť dobrý na ľudí aj ked je to ťažké! . :D
Kvíz
Žijete s tým, ako vás boh stvoril, uvedomujete si že máte nedostatky ale aj klady, preto ste vďačný a v celku prijímate to aký ste.
Tento človek ťa má veľmi rád....=*
Mali by ste byť trochu viac egoistická a splniť si svoje priania.A ne byť závislá od vašeho partnera.