Si spomočenský ak sa jedná o ľudí, ktorý sú ti sympatický. Inak máš rád súkromie. Máš rád svojich priateľov. Len málo ľudí sa ti dostane až ku srdiečku a keď sa tam dostanú tak ľahko sa z tade nevytratia. Máš dobré srdce!
Ste múdra,pekná,sexy a krásne spievate...
Budeš mať brčkavé oči,ale pôjdeš z krčmy rovno domov :)
Bude úžasná!!!! Teš sa!!!
Stači ti len jweden pohlad a vidiš že sa len predstiera
Biele šaty sú krásne ale krajšie sú z nejakym farebnym nadychom co napríklad ruzova,zelena,alebo modra......
Zraniteľný obyčajný člowek ktorý čiha na nástrahy upírieho a vlkolačieho sweta....
Títo chlapci nehľadajú pekné ani bezchybné baby..Je im jedno ako vyzeráš-zaujímajú sa o to aká si =) Väčšinou sa hanbia tak mu trocha pomôž :) Jednoducho sa mu pozdrav, pár krát sa na neho usmej a máš vyhraté :)
No tak váš výsledok je žltá
No nieco si proste urobila zle a teraz to mozes prudko lutovat lebo tan koho milujes ty ta nenavidi
Si ideálny/a normálne sa obliekaš a máš rád/rada hocičo.Chodíš na rôzne dovolenky.
Si podobne ako jess seriova monogamistka ktora nevidrzi bez vtahu ani tyzden x-)
Mali by ste byť trochu viac egoistická a splniť si svoje priania.A ne byť závislá od vašeho partnera.
On je pre teba ten pravi :)
Si mierumilovné stvorenie .. a tomuto psíkovi sa podobáš najviac.
Budeš vykonávať dobrú prácu a ľudia ťa budú potrebovať:) ved stôl snáď potrebuje každý, nie :P
Každého budeš vydierať a keď ti nedá čo chceš tak ho zmlátiš alebo zabijš .....no že sa nehambíš
Láske nie si veľmi oddaný/á, ale lásku si nájdeš rýchlo. Ale dávaj si pozor na rozchody.
Kristína je ženské krstné meno, má grécky pôvod a v preklade znamená "kresťanka". Meniny na Slovensku má 16. januára.
Nieje to nic moc ale da sa to vydrzat... :-/
Pátry ,úlety ?? to je tvoje ---- prci---
Jednoducho ty si princezná a na tom už nič nezmeníš