Máš určité medzery ale nevzdávaj sa, počúvaj ďalej čo ťa baví :)
Všetci sa ti vyhibaju zkus porozmyšlať prečo...
Vcelku príjemná smrť ale....ako sa vraví všetkeho veľa škodí..xD
Good
Máš kamošov a všetko čo chceš, netulaš sa sám po meste. Normálka, nič extra. Akurát ti povie sorry.
Si citlivý, ufňukaný a máš otravný hlas. Srdce ♥ máš na správnom mieste a často mávaš depku. Túžiš po niekom, s kým si budeš rozumieť. Zrejme máš nejakú fóbiu.
Ste pravdovravný a poctivý
Co narobiš zivot je kruty ale je to len test nevzdavaj sa a pokracuj v hladani
Si v pohode ale niektoré veci berieš až moc vážne. Skús niektoré veci brať viac s nadhľadom :)
Si spomočenský ak sa jedná o ľudí, ktorý sú ti sympatický. Inak máš rád súkromie. Máš rád svojich priateľov. Len málo ľudí sa ti dostane až ku srdiečku a keď sa tam dostanú tak ľahko sa z tade nevytratia. Máš dobré srdce!
Pijes tak casto ze si uz ani nepametas kedy si naposledy bol/a triezvy/a :D
Jj ty možeš fajčiť všetko čo ti pride pod ruku, všetko od cigariet po kkt :D
Taq ten sa len predsiera
Ste obľúbená,máte veľa priateľov,a chcete alebo ste rozlieskávačka...
Si na celkom dobrej úrovni :).. Pekný blonďáci si vyberajú väčšinou pekné dievčatá a sú pri tom dosť vyberavý =D Drž si ho lebo ti ho ľahko ukradnú...často mu hovor čo k nemu cítiš a bud taká aká si v skutočnosti :)
Ty ho sice milujes a on ta ma rad ale nie na tolko aby ste spolu chodili, toto si musis uvedomit a zmierit sa s tym aj ked to vude tazke a ked budes verit tak to mozno aj vyde tak ze sa do teba zamiluje.
Je to len a len na tebe
S tebou to musi byt totalny hnus.. si nechutny/a... :-O
Nie si slovak si madar vypadni naspat k tyranom!
No proste si nerozhodný preto nebudeš nič
Pokiaľ ešte nerobíš žiaden šport mal by si začať lebo ty maš talent úplen na všedko
Lákajú ťa opustené mestá.Urobíš všetko preto aby si zachránil/a svoje dieťa,aj keby bolo adoptované.Ale pozor,ide ti o život!
Bude úžasná!!!! Teš sa!!!
No tak váš výsledok je zelená
Bol si jeden z najznámejších fyzikov na svete.Gratulujem!
Mas velmi rád/a PIZZU a najradšej bi si ju jedol/la každý deň.
On je pre teba ten pravi :)
Noooooooooo tak ty si asi drel pretoze jednotky su len pre tych prefikanych ale ty si asi velmi drel na svojom prospechu. Vzdy sa spravas ako anjelik- no v tebe ale ziary velky cert tiez...! xD
Nemáš peniaze,nepôjdeš piť :P
Boli ste narodeny pre múdrost tak sa nedalte zahambit a sirte to dalej
Tak tvoja osobnosť ťa vystihuje na to aby si bol/a smetiar/ka.
No vidis ze chce niekto s tebou chodit, nemusis byt sklamany/a
Vzhľad nič moc,ale tvoje srdce je na správnom mieste
Mali by ste byť trochu viac egoistická a splniť si svoje priania.A ne byť závislá od vašeho partnera.
Je to mozno najhorši vysleok , ale niekedy jeto velmi uzitocne....:-))))..Tak sa to snaz co najlepsie vyuzit x).... Nemusíš byt smutny/a...:)
Si basketbalista/tka máš silu v rukách a máš rád/a prácu tíme.
Nie si debil, ale ak budeš robiť takéto kvízy tak za chvíľu budeš.
Si stráááášne zlá.Tvoje srdce sa skladá z smrtky a tá smrtka zo smrtiek.Bohužiaľ.Je to tak!
Zabili ta na fronte
Škorpion je znamenie tvojho najidealnejsieho priatela. Neváhaj a hľadaj...
Budeš sa mať dobre no nie výborne!
Pre teba je láska ťažká, pretože neveríš v pravú lásku. Keď začneš veriť, láska sa objaví aj sama.
Monika je ženské krstné meno. Pôvod má v gréckom monos s významom „jediná“, „sama“, „osamelá“. Iný výklad je, že pochádza z fenického jazyka s významom „bohyňa“. Meniny na Slovensku má 7. mája.
:))
Si hanblivá, vieš rapovať máš veľa kamarátov a výborne vieš variť.