Títo chlapci nehľadajú pekné ani bezchybné baby..Je im jedno ako vyzeráš-zaujímajú sa o to aká si =) Väčšinou sa hanbia tak mu trocha pomôž :) Jednoducho sa mu pozdrav, pár krát sa na neho usmej a máš vyhraté :)
Kvíz
No tak mas faaaqt super očkááá :)))veseléé:):D Si ako svetlo v tme:) asi Najlepšíí výýsledok akýsi mohol/la mat:)
Anketa