Obezita bude tvím pánem.budež hnusem na pohled.
Kvíz
Už sa nevracaj ty sopláňu, smát sa nám by ti šlo, ale neco žbleptnút to zas né
To se tu někdo ae má:) Kluk po kterém toužíš ti zavolá!! nebo napíše!!!