Černosi sú krásny muži a nehľadajú na tebe chyby...Majú radi milé a usmievavé dievčatá ktoré si idú za svojim snom =) Keď si sním nerieš tvoje problémy ale užívaj si čas ktorý s ním tráviš :)
Kvíz
Je to mozno najhorši vysleok , ale niekedy jeto velmi uzitocne....:-))))..Tak sa to snaz co najlepsie vyuzit x).... Nemusíš byt smutny/a...:)
Anketa