Ja som to vedel.
Anketa
Niekto z nich vás určite miluje..A ak o tom neviete tak to bude najskôr tajné...=)
Kvíz
Je to mozno najhorši vysleok , ale niekedy jeto velmi uzitocne....:-))))..Tak sa to snaz co najlepsie vyuzit x).... Nemusíš byt smutny/a...:)