Ojjj, lubisz sie ostro nakurwic, ale nie zawsze robisz to z glowa. Myslisz o chlaniu w kategorii reset glowy, chuj z tym, co bedzie, teraz pijemy. Raz jest z toba fajnie, innym razem wpadnie pijacka bojka albo ostre zatrucie, bo z umiarem na bakier. Zdarza ci sie krzyczec "chwdp!" jak jedzie suka, albo kopiesz smietniki. Moze czasem lepiej troche zwolnic...?