Ty ses tu mosel narodit ináč to nemože byt, prostě je to tvoja mateřština, enem eslis nepodváďal, bo kdyby sa na to došlo to bys eště týdeň nechodíl
Kartkówka
Głosowanie
Ty jsi čokoládový maniak,tak si užívej...xD