Jsi snílek ale svá přání radši držíš v sobě a nejsi příliš nápadný(á) .
Kuiz
....
Obezita bude tvím pánem.budež hnusem na pohled.
Jsi přátelský/á, hravý/á, hodný/á, aktivní a věrný/á
Jsi človíček který rád kouří dýmku a na všechno si dává hodně času... Ale tak hurá do práce!... anebo ne... :D
Pomsta je Tvá!!ale bacha,jsi zplozenec pekla!!
Ze začátku na sebe nemůžeš upoutat pozornost, ale když se budeš snažit a trpělivě si počkáš, strhneš ji na sebe!
Jsi uličník, který/á se nebojí projevit vlastní názor.
Jseš moc hiperaktivní .zkus se na chvíli zastavit.a popřemýšlej co opravdu chceš dělat.jinak ti na to nezbyde čas.