Je to rozklepaný kluk, který nesnese moc napětí. Rozklepaný je protože rád pije kafe.
Kuiz
To je pech, možno za to môžeš a možno nie. Smutné
Tinjauan pendapat
Teda nic moc.... ale de vidět že máš simpsony rád/a