Sondaggio
Jsi v pohodě nic tě neotráví......!
Quiz
Seš znalec velkého kalibru.Určitě se na ni dívaš.;-)
Přesně vše dělaš jako Messi jako profík.Kdyby tě viděl tak by se viděl v děctví.:-)