Csinálod amit kell, de valójában lelked mélyén lusta vagy!!! Viszont remek munkaerő vagy, jó a kézügyességed és a térlátásod. Fejben megépítesz egy 7 méteres Eiffel tornyot :D Óránként enned is kell mert a gyors észjárásod égeti a kaját, úgyhogy bárhol is vagy mindig van nálad még egy szendvics. UUUUTÁLOD A KOLBÁSZOS SÁRGABORSÓFŐZELÉK KONZERVET!!!!!!