Magad sem tudod milyen vagy.Ha láthatnád a belsődet egyszer gyönyörű lenne,egyszer meg mintha megfagyna.Miért jó ez neked?Változtass!
Imádod a sulit, minden este ott aludnál, ha a takarítók nem dobnának ki este. Nyáron is a suliudvarra jársz majd napozni... Sőt, ha lehetne még felnőttkorodban is az iskolapadban csücsülnél! (tudom, hogy a könyveid nélkül nem is tudsz elaludni) Te egy Stréber vagy! Szerintem abba kéne hagynod! :S :D
Te egy jó cica gazdi vagy a macskád nagyon szeret téged
Te arra mész, amerre a többség. Nem foglalkozol politikával, sem a nemzeti érdekekkel. Éled a szokványos életed akár diktatúra van, akár anarchia. Ez neked így jó, de néha a köz érdekét sem árt szem előtt tartani.
Az életedet (feltételezhetően) egy felhőkarcolóban fogod élni, aminek az első 7 szintjén csak a flancos verdáid állnak majd. Ja, és (feltételezhetően) annyi pénzed lesz, hogy a kandallóba is csak 100-asokkal fűtesz majd be...
Érzelmek keletkezése: gyors. Érzelmek tartóssága: tartós. Határozott, tetterőt sugároz. Nyílt tekintet, heves, konok, indulatos, de könnyű kijönni vele, cselekvő típus.
Nem kell edzened vagy diétáznod, Te úgy vagy jó, ahogy vagy! Gratulálunk! :)
A te világod a jó kis diszkós zene!Szivesen elhallgatod akár otthon akár szórakozó helyeken is!Bulizós tipus vagy!
A te eredményed Bell. Te egy nagyon kedve ember , és gyorsan tudsz előre tervezni. nagyon kitartó is vagy és szeretetteljes és segíteni próbálsz mindig mindenkin.
Te vagy Sasuke nagyon erős vagy a nehéz hejzetekben is tudsz cselekedni
A mai világ rettegett vagy kedvelt teremtményei a sötétség leple alatt élnek. Egy olyan világ megalkotása, ahol a vámpírok köztünk élnek mégsem borul fel a rend. A vámpírok nemzedékei szövik át a múltat, a jelent és a jövőt...
Te egy kis eper belsejében laktál!
Te vagy Csipkerózsika. Nagyon pozitív vagy. Néha azért ne hagyd magad, mert a kedvességed miatt könnyen céltáblává válhatsz!