Hát, ez van! Ne számíts semmi jóra 2010 sem. Gyakorlatilag felvághatod az ereidet már most. Utolsó mentsvárként add el mindenedet, és tedd fel a pirosra....
Fejből tudod az egész periódusos rendszert és te akarsz felelni minden órán.Mindig mész tanulmányi táborba ezért még nem robbantottad fel az sulit. :))