Te már majdnem kanizsai vagy,mert valaki lehet,hogy már bevezetett a kanizsai életbe esetleg még rokonod is él ott vagy még jártál is ott,de dödöllét meg a tixót még hírből sem ismered!Szerintem a tixós kérdésnél egyből megnyitottad a google-t rákattintottál,hogy képek és beírtad hogy tixó!Iszol eleget,de még mindig nem annyit mint egy kanizsai!