Két verzió lehetséges: vagy szarsz bele az életbe és azért nem csinálsz semmi izgalmasat, de akkor az már olyan mértékű közöny, hogy akár más típusba is tartozhatnál egy kis erőfeszítéssel..vagy tényleg ilyen a személyiséged, de akkor már minden menthetetlen..próbálj meg berúgni hátha hatással lesz rád..ha így sem válsz érdekessé, és hiába nyílsz meg nem lesznek barátaid, akkor is megérte mert a többiek legalább egy jót nevettek..csak nem veled hanem rajtad