Maga a nőiesség. Bármikor bármilyen helyzetben sugárzik róla a magabiztosság, és általában megszerzi amit akar. Ha nem vigyázol tánca visz és az fix h alul maradsz...
Rendkívül jó munkaerő vagy, ott segítesz ahol csak tudsz. Új ötleteiddel, információval, kapcsolatokkal előbbre lendíted a csapatod. De tesó…le kéne állni a csajozással..igaz hogy néha bekötik a fejed…de az előadásokon nem a hölgyek két szép szeme a téma!:P
Az igazi hangulatember... megértő és őszinte barát. Néhol megbízhatatlan de mindíg ott van ha szükséged van rá. A mennyekből percek alatt képes a pokolba zuhanni és vissza, vele egy hullámvasút az élet de ez a hullámvasút izgalmasabb mint bármi amit eddig próbáltál...