Utálod a vámpírokat, vagy csak nem érdekelnek... de attól még lehet hogy léteznek... és rajongók is mindig lesznek. Divat manapság a vámpírság, lehet hogy ebbe fáradtál bele, nem csoda. A lényeg hogy ne törődj másokkal, csak azzal, amiben Te hiszel!
What do we have here? Not bad... ... Your friends just feel like hugging you because you're just so adorable! You're humorous and a laugh to have around. Guys/girls love it! You're dreamy and easy-going
Hát te nagyon édes vagy^^ megkellzabálni..ha lehetne klónoználak! az anyák ilyen gyereket akarnak a veled egyneműek ilyen barátot és az ellenkező neműek ilyen párt..best of
Hát, ez van! Ne számíts semmi jóra 2010 sem. Gyakorlatilag felvághatod az ereidet már most. Utolsó mentsvárként add el mindenedet, és tedd fel a pirosra....