Hát...a 0-os osztály.1év hawai és 4év szenvedés.Az első év könnnyű,alig van órád,semmit nem kell tanulni.Aztán 1év alatt hozzászoksz ehhez és szeretnéd a következő 4évet is ilyen wellnes hangulatban eltölteni,ami nem lehetséges.A lógás itt elfogadott.Ha doga vagy lyukas óra van akkor irány a cápa,sörbár és 1 sör:)Az 5. év lesz életed legunalmasabb éve iskola tekintetében hidd el:)Igaz ilyenkor fogsz ráébredni hogy lehet nem ártott volna tanulni 5év alatt:)semmirekellőekből van itt mindig pár
Te mindig megmondod mi a tuti..zseniális vagy ravasz, manipulatív, kreatív! realista és az igazság bajnoka..eszed mint a borotva..ékesszóló, határozott, ha kell megfontolt ha kell merész... hű a barátokhoz.. csalafinta az ágyban..a főnök a munkahelyeden..az emberek csak jól járnak veled:)