Bilo da si u drustvu ili u skoli,ti uvek ostavljas snazan utisak svojim temperamentom i otvorenoscu!S tobom rijetko moze da bude dosadno.Kao djevojka od akcije volis da budes u centru paznje i lako uspostavljas nova poznanstva.To,nazalost,ponekad i ne izgleda dobro.Tvoja prijateljstva ce potrajati samo ako druga osoba potisne svoje potrebe u drugi plan.Pokusaj da smanjis brzinu;vise misli o svojoj okolini i poslusaj malo ljude oko sebe.Ne vrti se celi svijet oko tebe!!!