Ti si iskrena i postena osoba...Uwiijek si iskrena u biiŁo kojem trenutku,cak i kad je to pomaŁo tesko za reci nekom,aŁi jednostawno moras biiti iskrena jer ako niisi onda te posŁiije griize sawiijest... AŁii Po meni je to wrŁo dobra osobiina : )...samo tako nastawii ... ; )