Estli ho ( jí) opravdu miluješ nadevše, tak se víc snaž...ale, pozor, at' nepodlejzáš!! ;-)
Ano to je teda štestí že? doufam že se ti bude dařit :)))
Vidím, že přátele dobře znáš, jsi fakt dobrý.
Ses ten typ kterej dela obycejnej nudnej zivot (teda krome toho staveni)
Jo dobrý výsledek taky se na něj koukám.... ;-)
Někdy jsi se svým miláčkem št'astný/á,jindy zase o jeho/její lásce pochybuješ.Žádný strach!Ani hvězda ze seriálu,,Super drbna" Blake Lively a její přítel Penn Badgley se nevznášejí v jednom kuse v sedmém nebi.Snaž se chybičky svého partnera tolerovat.Pak to vyjde i vám!
Běžná klasika! Objem: 1107 cm Výkon: 36KW Spotřeba: 8L na sto
Ty se před ničím nezastavíš! Všem řekneš svůj názor, neuhneš pohledem a tvoje komunikace čiší sebevědomím. Dej si pozor, aby tě ostatní nezačli brát jako namyšleného nebo arogantního, či se tě dokonce nezalekli!Je třeba pamatovat na slova jako pokora, toleranci a sebekritiku.
Nemáš strach a riskovat svůj život pro druhé ti není cizý... Výborně byl by s tebe skvělý hasič...
Máš rada svetle barvy . a značku ROXY.. :-) máš ráda leto.*> a ruzove znaky roxy..
Jsi mocko mila holciiiii by denisa vyhlidalova
Ano tvoje jméno mělo být Libor/Katka jestli to tvoje jméno je nikdo neměl jiný na mysli :)
_Máš asi dost blízko k hodně moc tvrdé hudbě_:)_Pokud jsem se zrovna netrefila, nezlob se_;P
Výborně! Všude dobře - ale doma nejlíp!
Ty jsi přímo posedlá školou.Dáváš vždicky pozor.Hned jak přídeš domů,děláš úkoly.Nesmíme zapomenout na tvůj nástroj-saxofon.Je to tvůj nejstarší a nejlepší přítel.
Možná tě někdo miluje, ale bojí se si to přiznat.
Ve třídě/vysoká tě občas někdo pozdraví,ale to je všechno....asík nějak tk to je Kámo...Také jsi sama/sám sebou a nejsi zrovna krásnáá/krásnej :-(
Emma je kreativní, přátelská a jako většina umělců, citlivá. Stejně jako ty.
Tvůj idol/ka se né a né rozhoupat. Nic si z toho neděj prostě jen asi čeká na vhodnou chvíli.
Věčně se stidíš např.tomu že jsi řekl/a svůj názor nebo jsi ho neřekl/a vůbec.nestyd se za to, to je někdy normální.lidi se věčně bojí.a taky je to někdy dobře.jseš opatrnější a vyhýbáš se problémům.zkus si přečís nějakou knihu s radami jak s tím skoncovat.POMÁHÁ TO!!!!
Máš štěstí..........................
Pokud spolu nechodíte, měl/a bys mu/jí říst, že ho/jí miluješ, pokud ano, dokaž mu/jí svou lásku
Bude krasna,pekna,silna a chytra
No jo zmohl tě den tak proč ne spánek je zrdavej
Holky mají tu vlastnost,že vdycky dostanoou co chtějí jakýmkoliv způsobem.prostě jedinečné !
S tebou je to fakt těžký!Po opravdové lásce prahneš víc,než je zdrávo,a díky tomu od tebe dávají kluci ruce pryč!Mají strach z toho,jak moc vážně to bereš a co všechno si od toho slibuješ,a proto ti po prvním rande dají většinou,,ádios"!Naše rada proto zní:Žij realitou a nenech se unést do světa zamilovaných filmů
Bude to mimoradny dobry vysledek...zítra ti vyjde písemka zkouseni aj....
Oblíbenost: 0,1% Chytrost: 100% Krása: 36% Síla: 2% Popularita u učitele: 99%
Síla slov umí potěšit ale i pořádně zranit...
Je to jasné..prostě tě miluje a jen tak toho nenechá ! važ si toho !
Opravdu je to tak!!! xD
Jsi kocour protože jsi zábavný rád pomáháš jsi odvážný trochu stydlivý ale sebevědomí
To se tu někdo ae má:) Kluk po kterém toužíš ti zavolá!! nebo napíše!!!
Šťasná matka/otec z tebe bude jen tak dál další bude ve 30letech
Slyšíš to.To přicházejí gigantické změny. Máš se na co těšit.
Tož už tu náký ten rok bydlíš, ale vaši na tebe nemluvili pořádně už od děcka, tož nekerým slovom nemosíš rozumět
Okolo tvého miláčka se honí i jiná srdíčka lásky! Dávej na něj pozor, ale nedávej to na sobě znát! Hlavně se mu nedívej do jeho osobních věcí!
Má tě rád/a ale jako kamaráda/ku tak se s ní/m do ničeho LoVe nepouštěj!!!
No .. tento člověk po tobě vyloženě TOUŽÍÍ
Ty si stím,lae poradíš později ho totiž oslovíš a najednou si padnete do oka
Prostě máš suprovy srdce... Milujes svicky..atd.. ale nemysli jenom na romantiku zkus i trochu ucení at to má cenu..Jinak kazdej kazdá se má s tebeou dobře..:)
Posešdíš si u pc a budeš si pít kafíčko .. :Dmáš se nejlíp
Bohužel,miluje tě ale bojí se ti to říct.. Bojí se tvé odpovědi..
Anet je hodná a hlavně upřímná lolipopz. Má modrou barvu