Jojo tak ty jsi fakt třída. Natáčíš videa, chodíš na závody, prostě profík jako vyšitej. Určitě máš Berlin Wood a jestli ne, tak alespoň umíš pořádnou várku triků!!
Kvíz
V Simpsonech se fakt vyznáš!!!!
Hlasování