Pro tebe neni nic stvorene...jeste si nenasel/a to spravne misto ale nekde daleko v hloubi dusi to vis.....jednou to naleznes......
Kvíz
V Simpsonech se fakt vyznáš!!!!
Jsi uličník, který/á se nebojí projevit vlastní názor.
Za Baníček by jsi obětoval život.
Hlasování