Jsi velice šílená !!! Můžeš na to být hrdá ☻Ale moc to nepřežeň xD
Kvíz
Jééjda,... Ty jsi ani nemusel/(a) dělat tenhle test páč jste si vážně souzeni... =) Určitě vám to vyjde.. =) Přeji vám to.. =)