Jsi velmi odvážný a bojovný. Ale také se rád přede všemi vytahuješ.Děláš se sebe machra a proto nemáš moc kamarádů. Ale obvykle i zachraňuješ takže jsi takový dobrák.
Je to jasné..prostě tě miluje a jen tak toho nenechá ! važ si toho !