Hlasování
To je pech, možno za to môžeš a možno nie. Smutné
Kvíz
V Simpsonech se fakt vyznáš!!!!
Tohle není špatný, ale přeci jen ti chybí ještě trochu arogance a sebedůvěry, aby ses dostal na pomyslný Olymp. Ty to ale dokážeš.