Miluje tě jak jen může neodkopni ho ! xD
Jednorožec je stvoření simboluzující: Krásu, moc, nevinost, lednost, mír. Jednorožci jsou velice plachý a nebespačný pokud je nastvete nebo rozzužíte vetšinou jsou poblíš Elfu protože vědí že jsou potřebný a že je ochrání. Dokáži se přispůsobit svému okolí. Zbožňu jí upněk tehdy se ocitnou v ráji.
Máš rád sporty, v kterých se běhá a patří mezi ty klasické sporty a ne tolik tvrdé. Takže fotbal
Jsi sama sebou...s každým vycházíš a jsi super..a krásná :)
Nejvíce se podobáš Lise. Jsi vždy plná energie, veselá a milá. Taky se velice rychle učíš novým věcem. Pravděpodobně miluješ kočičky.
Bude to mimoradny dobry vysledek...zítra ti vyjde písemka zkouseni aj....
Ty si prostě takovej.. Ženic neberes vážně... Na tom si dobře.. Ale dej si na něco pozor vůbec nevíš co ostatní.. Jeden tě má rád.. A snaží se ti to říct ale ty prostě umíš jen to odsekávat.zamysli se..:)
Slyšíš to.To přicházejí gigantické změny. Máš se na co těšit.
Mno..tak je to je silné....xDDD