Tahle osoba tě opravdu miluje a pořád na tebe myslí, ale z nějakého důvodu ti to nechce dát najevo. Neboj se řekni co k němu(ní) cítíš a pokud to nezabere dej tomu čas. Ale v tomhle vztahu musíš první krok udělat ty! Nečekej a jdi do toho ať ti neproklouzne mezi prsty, protože tento člověk by mohl být pro tebe ten pravý!:)*