Jai práva swiftie, jde vidět že máš Taylor ráda 😉, třeba se s ní potkáš!!
Jsi statečný člověk ‼️🪄nic te nezastaví a jdeš si z svým snem
Stejně jako miley/nick si střelená/ej atd....
Snažíš se být oblíbená a při tom lžeš svím přátelům..Neboj se,ře když budeš sama sebou tk tě nikdo nebude mít rád.♥
Všude kde jdeš, kluci se za tebou otáčí, sluší ti každé oblečení :-)
Jsi totální pohodář/ka a všichni si myslí,že jsi prostě COOL
Slyšíš to.To přicházejí gigantické změny. Máš se na co těšit.
Věř mi...opravdu jsi tak oblíbený/á!!!
Seš opravdu nic moc kámoška COoL nejseš...=( Měl-a by se-s nad sebou zamyslet!
Jsi hvězda každého kolektivu, ale opravdový kamarád moc nejsi. Třeba se to jednou spraví, ale pamatuj, člověk jako ty to v životě nemá lehký!!!!!! Zapracuj na tom.
Tvůj idol/ka ti zanedlouho řekne. JÁ TĚ MILUJU!
Dej si chvilku klid, sedi si zapal si nehon si ..
Jsi jako Selena. Otázka je jestli chceš chodit s Justinem ;)
Ty jsi čokoládový maniak,tak si užívej...xD
Táák podle toho jak jsi to vyplnil/vylnila tak soudím že jsi spíše kluk :D
Buď o peníze přijdeš nebo je dostaneš. Nic mezi.
♥♥♥♥Hodně štěstí ať vám to vydrží♥♥♥♥
Jsi snílek ale svá přání radši držíš v sobě a nejsi příliš nápadný(á) .
Hele nechce se ti sice spát,ale jdi spát budeš čerstvě vyspaná a svěží
Tobě by se nejlépe žilo v nejlidnatější zemi světa.
Tak si ho užij xD miluje tě ani nevíš jak mooc
Jsi bláznivá holka která miluje zvířata (HLAVNĚ ŽIRAFY) jsi ráda středem pozornosti a ráda se směješ. Tvé myšlení je často pozitivní a tvá nejoblíbenější barva je růžová🩷 a jsi tanečně nadaná a i zpěv tě vystihuje a moc tě baví.
Buď jsi cikán a nebo jsi ovlivněná osoba multi kulti propagandou. Na tebe je škoda i plivnout. Styď se!!!
Petra. Patříš mezi početnou skupinu kuřáků a kuřaček, kteří preferují cigarety Petra.
Šťasná matka/otec z tebe bude jen tak dál další bude ve 30letech