Opravdu je to tak!!! xD
Neumiš milovat nikoho jineho jen sam/a sebe
Jsi přátelský/á, hravý/á, hodný/á, aktivní a věrný/á
Přátelé the majíí mooc radii..=o*
Síla slov umí potěšit ale i pořádně zranit...
Http://lorrain.bloguje.cz/373343-je-libo-lizatko-.php
Seš opravdu nic moc kámoška COoL nejseš...=( Měl-a by se-s nad sebou zamyslet!
Je to jasné..prostě tě miluje a jen tak toho nenechá ! važ si toho !
Jsi popravdový Čech takže svou zemi hodně znáš coš je dobře.
Jseš malá, rychlá, líbí se ti poblíž vesnicí nebo někde s ostatními zvířatami, máš ráda společnost, nevadí ti být sama,