Zima je roční období kdy je zima a sníh. V zimě jsou Vánoce a proto se na ní spoustu lidí těší. Je to oblíbené roční období hlavně pro lidi co mají radši chladno než horko.
Pravděpodobně jsi introvert, ne příliš populární, rád/a sportuješ. Jsi přátelský/á a rád/a pomáháš ostatním. Jsi vysoká/ý a silná/ý.
Miluješ zvířata a umí s nimi dobře pracovat máš s nimi výborný vztah a mají tě rádi kvůli tvému respektu
Možná tě někdo miluje, ale bojí se si to přiznat.
Miluje tě jak jen může neodkopni ho ! xD