Jseš strašně provokativní.nech už toho jinak ti nezbydou kamarádi.a kamarádi kteří se s tebou už nebaví ,tak pozvi na zmrzku a promluvte si (hlavně se omluv).
Kvíz
To je pech, možno za to môžeš a možno nie. Smutné
Tady je někdo hóóódně zamilovaný, co??? :-)